HAOS NA EURO! Englezi u poslednjem času izbegli sramotu i izbacili hrabre Slovake! (VIDEO)
Džud Belingem, Foto: Phil Duncan/Every Second Media/S / Shutterstock Editorial / Profimedia

ludilo

Spas u zadnji čas

Fudbalska reprezentacija Engleske plasirala se u četvrtfinale Evropskog prvenstva u Nemačkoj. Oni su u osmini finala uz mnogo sreće eliminisali selekciju Slovačke sa 2:1 nakon 120 minuta igre.

Slovaci su ušli daleko bolje u ovaj meč i nadobudnim Englezima očitali lekciju u prvih 45 minuta igre. Vodeći gol za Slovačku postigao je Ivan Šranc sredinom prvog poluvremena.

Mučila se Engleska da u nastavku dođe do makar jednog gola, ali i taj jedan poništen, tačnije Filu Fodenu koji se nalazio u debelom ofsajdu.

Hari Kejn i Deklan Rajs su imali odlične šanse u finišu meča, ali nisu uspeli da otključaj mrežu Martina Dubravke. Ipak, u šestom minutu nadoknade vremena Džud Belingem je spasao Engleze makazicama i odveo duel u produžetak...

Iskusni Hari Kejn je golom na startu prvog produžetka uspeo da postavi konačnih 2:1 i odvede Engleze u četvrtfinale na megdan Švajcarskoj.